Wyszukiwarka


Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DISINFECTANT do dezynfekcji na100l SpiritFerm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SpiritFerm DISINFECTANT 100ml
Pojemność:100ml wystarczy do przygotowania 100L roztworu dezynfekującego
Preparat do sterylizacji i dezynfekcji sprzętu, balonów i butelek używanych do wyrobu wina, piwa, miodów pitnych etc. Środek dezynfekujący z natychmiastowym efektem zabija bakterie, drożdże, pleśnie – natychmiastowy efekt biobójczy. Doskonały do dezynfekcji miejsc trudno dostępnych. Obojętny wobec dezynfekowanych powierzchni.
Nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego.
Sposób użycia: 1 łyżeczkę (5ml) rozcieńczyć w 5-ciu litrach wody. Powstałą mieszanką opłukać sprzęt, pozostawić na 5 minut. Po upływie tego czasu wszystko dokładnie wypłukać czystą wodą.
Zawiera:
Chlorek didecylodimetyloamoniowy 5%
Środek powierzchniowo czynny Tensid (etoksylowany alkohol tłuszczowy) 1%
Wartość pH 7
Zawartość 100 ml
Nie trujący, nie żrący
Środki ostrożności i zagrożenia
-
Dzieci: Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.
-
Ochrona oczu i skóry: W postaci skoncentrowanej unikać kontaktu z oczami oraz przedłużonego kontaktu ze skórą. W przypadku dostania się do oczu – ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
-
Spożycie: Produkt przeznaczony wyłącznie do dezynfekcji powierzchni i sprzętu. Nie spożywać. W przypadku połknięcia skonsultować się z lekarzem.
-
Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu, z dala od żywności i napojów.
