Zapraszamy do sklepu w Łodzi, ul. Ozorkowska 12, blisko skrzyżowania Przybyszewskiego-Rydza-Śmigłego

pon. - pt: 9:00-17:00, sob.: 9:00-13:00, 502 711 571

Produkty Browin Dystrybutor

Płatności obsługują Przelewy24.pl

Zapisz

Zapisz

Producenci
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

BROWIN turbo TORPEDO 72h 10szt drożdże gorzelnicze 21% 403121 (10SZT)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 108,00 zł
  (1 szt. = 10,80 zł )

Cena regularna:

108.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 87,80 zł
  ( 1 szt. = 8,78 zł )

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość komplet
Zyskujesz 108 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.67
Producent: Browin
Kod EAN: 5902898327809

Opis

Drożdże gorzelnicze BROWIN - TURBO TORPEDO 72H Drożdże gorzelnicze do szybkiej i czystej fermentacji x 10 sztuk


Sposób użycia (na 25 litrów):
W naczyniu rozpuścić 6-6,5kg cukru w 6 litrach przegotowanej, gorącej wody, całość dokładnie wymieszać. Uzupełnić zimną wodą do 25l. Po wystudzeniu do 30-35°C dodać drożdże Turbo, dokładnie wymieszać w ciągu 1 min. Po zamontowaniu rurki całość pozostawić do fermentacji w temp. 22-29°C na 3dni.

Drożdże TURBO mogą być używane do fermentacji nie tylko sacharozy ale i zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków oraz melasy.
Dla najlepszej jakości destylatu zaleca się wcześniejsze sklarowanie zacieru.

6kg 3dni 14%
6,5kg 4dni 16%
7kg 5-6dni 18%


Uwaga: Proces przebiega burzliwie.


Składniki: aktywne drożdże , pożywka mineralna, witaminy.



masa netto: 120g x 10
Data minimalnej przydatności/nr partii, kraj pochodzenia na opakowaniu.
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

Uwaga!
Zasady wyrobu alkoholu na terenie RP regulują ustawy: z dn. 02.03.2001 r. o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych: z dn. 12.05.2011 r. o wyrobie i rozlewie wyrobów winiarskich, obrocie tymi wyrobami i organizacji rynku wina oraz z dn. 18.10.2006 r. o wyrobie napojów spirytusowych oraz o rejestracji i ochronie oznaczeń geograficznych napojów spirytusowych. Firma DEPTANA.PL Dorota Wentel-Jendrys nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie produktów przez nią sprzedawanych niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium